Događanja u školskoj godini 2017./18.

Školska shema i naša škola

Obavještavamo Vas da je 10. siječnja 2018. održan sastanak Povjerenstva za odabir škola za provedbu aktivnosti pratećih obrazovnih mjera u sklopu Školske sheme, sastavljen od predstavnika svih partnera, koji sudjeluju u provedbi Školske sheme (Ministarstvo poljoprivrede, Agencija za plaćanja u poljoprivredi, Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Ministarstvo zdravstva, Hrvatski zavod za javno zdravstvo, Savjetodavna služba).

Pod opširnije pročitajte više.

Na Povjerenstvu je donesena Odluka o odabiru škola,  u tom odabiru je i OŠ Jabukovac-Zagreb. Organiziranje satova kušanja voća i povrća i/ili mliječnih proizvoda; Sjetva, sadnja i održavanje školskih vrtova; Posjet PG-u koje se bavi proizvodnjom voća i povrća i/ili mlijeka i mliječnih proizvoda  (stočarske farme) i Predavanja – edukacija djece o poljoprivredi, zdravim prehrambenim navikama, lokalnim lancima opskrbe hranom, ekološkoj i održivoj proizvodnji i borbi protiv rasipanja hrane, koja se nalazi u privitku, zajedno s tabličnim Popisom odabranih škola, po aktivnostima.

objavio: Alen Horvat   datum: 29. 1. 2018.