Događanja u školskoj godini 2017./18.

Likovni rad Une Štromar

Likovni rad Une Štromar iz 4. b, u konkurenciji od 4500 radova, izabran je kao jedan od četiri najbolja rada na 6. kreativnom likovnom natječaju Dukata „VOLIM MLIJEKO!“.
 Prema mišljenju stručnog žirija kojeg su činili Nada Beroš, muzejska savjetnica, Muzej suvremene umjetnosti Zagreb; Ksenija Turčić, izv. prof. art., pročelnica Slikarskog odsjeka, Akademija likovnih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu; Izvorka Jurić, kreativna i art direktorica, Motus Vis; Almir Okanović, kreativni direktor, BBDO Zagreb; i Mario Blaić, direktor marketinga Dukata, Unin rad izabran je kao najkreativniji u kategoriji četvrtih razreda osnovnih školaUnin rad na temu zajedničkog doručka krasit će tako pakiranje Dukatova trajnog mlijeka, koje će se od veljače 2018. naći na policama trgovina diljem Hrvatske.
Čestitamo Uni, učiteljici Marceli i ostalim učenicima 4.b.

Ravnateljica Romana Šimunić Cvrtila

Pogledajte sve fotografije u fotogaleriji.

objavio: Alen Horvat   datum: 18. 12. 2017.