Ispis statistike od 20. 9. 2010.

DAN OTVORENIH VRATA GRADSKE ČETVRTI GORNJI GRAD-MEDVEŠČAK

U subotu 13.10.2012. održao se Dan otvorenih vrata gradske četvrti u parku Ribnjak. S profesoricom Skračić našli smo se kod škole. Na Ribnjaku su djeca iz škole Ivana Gorana Kovačića postavili sve potrebno za orijentacijsko trčanje. Događanje su otvorile zagrebačke mažoretkinje svojim nastupom. Prije nego što je započelo orijentacijsko trčanje, razgledali smo štandove. Bilo ih je jako puno s različitim temama. Na „utrci“ svaki je natjecatelj krenuo jednu minutu poslije prethodnog, s kartom Ribnjaka i karticom s nekoliko brojeva.

Cilj igre je bio da natjecatelji trče od zastave do zastave i označe broj na kartici. Iz naše škole natjecateljice su bile Lucija Radan, Elia Molnar, Mirta Ostoja i Ana Vrčić. Oko dva sata smo dobili sendviče i u zgradi Centra mladih održala se predstava za djecu i mnoge vježbe za razgibavanje. Tri plesna para otplesala su latino plesove i borbeni ples iz Afrike, zbor škole Ksaver Šandor Gjalski otpjevao je par pjesama, a učenici su čitali svoje pjesme o potoku Medveščaku i sl. Svi su nestrpljivo čekali proglašenje pobjednika orijentacijskog trčanja. Pobjednike je proglasila profesorica iz škole I.G.Kovačić. Drugo i treće mjesto u kategoriji sedmih razreda osvojila je škola Ksaver Šandor Gjalski, a prvo mjesto škola Jabukovac. U kategoriji osmih razreda prvi su bili učenici također iz škole Ksaver Šandor Gjalski. Bili smo jako sretni što smo bili prvi i super smo se proveli na danu Otvorenih vrata gradske četvrti Medveščak.

Ana Vrčić i Mirta Ostoja, 7.a

objavio: Darko Benčić   datum: 31. 10. 2012.

Nadležni školski liječnik:

Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“,

Odjel za školsku i adolescentnu medicinu,
Laginjina cesta 16
Matea Bračić, dr. med.
Dragica Krajinović, bmt
Tel. 01/4843-049
Radno vrijeme: parnim datumima – ujutro
neparnim datumima - poslije podne

STEM revolucija